O nás

MUDr.
Petr Mihola

Chirurgická ambulance Chiram vznikla v Hronově už v roce 1997 a my tak za sebou máme přes dvacet let zkušeností i stovky úspěšných zákroků. Naši pacienti za námi od počátku chodí se širokým spektrem různorodých onemocnění a úrazů, které lze ambulantně doléčit a vyřešit. Pomoc ale umíme i těm, jejichž problém bude nakonec vyžadovat hospitalizaci. Jsme rádi, že si naši pacienti zachovávají důvěru v naše služby a že se – alespoň podle zpětné vazby, kterou od nich pravidelně dostáváme – v naší ordinaci cítí dobře a komfortně. Jejich důvěru se snažíme nezklamat, a proto se v oboru neustále vzděláváme a snažíme se v něm zdokonalovat.

MUDr. Petr Mihola, který ordinaci Chiram vede, se oboru věnuje už 30 let. Obor lékařství vystudoval na Lékařské fakultě v Hradci Králové a osvědčení České lékařské komory pro výkon praxe v oboru chirurgie získal v roce 1993.

Přehled služeb chirurgické ambulance Chiram

  • V rámci všeobecné chirurgie provádíme všechny běžné drobné chirurgické zákroky, ať už jde o problémy akutního, nebo chronického charakteru. Mezi nejběžnější úkony patří mj. odstraňování pigmentových znamének, cyst, bradavic nebo kožních výrůstků, ale také odstraňování cizích těles, jako jsou trny a třísky.
  • Cílem úrazové chirurgie je poskytnout dospělým i malým pacientům rychlou pomoc v případě drobnějších úrazů. Běžně ošetřujeme úrazy, tržné rány, zlomeniny nebo menší popáleniny, a kromě samotného zákroku zajišťujeme i následnou péči (převazy, odstranění stehů apod.).
  • Navzdory častým záměnám ze strany veřejnosti se plastická chirurgie nedá ztotožnit pouze s estetickou chirurgií. V naší chirurgické ambulanci zahrnuje plastická chirurgie také řadu úkonů z oblasti chirurgie ruky (sem patří např. léčba tzv. lupavého prstu nebo operace Morbus de Quervain) nebo třeba odstraňování ambulantně řešitelných nádorů.
  • Estetická chirurgie se věnuje úpravám viditelných částí těla a často nesleduje pouze zdravotní, ale i čistě estetické cíle. V jejím rámci se věnujeme odstraňování pigmentových névů, kožních výrůstků, solárních pigmentací nebo třeba jizev. Provádíme  i facelift pomocí nití.
  • K možná nejpříjemnějším oblastem naší práce patří kosmetická chirurgie, po níž mezi našimi pacienty existuje stabilně vysoká poptávka. Kosmetická chirurgie je tu mimo jiné od toho, aby Vám zvedla sebevědomí a pomohla Vám cítit se znovu dobře ve své kůži. V jejím rámci Vám pomůžeme s doléčením jizev a keloidů, s odstraněním vrásek nebo třeba s aplikací piercingu. Velký zájem je o výplně vrásek prostřednictvím kyseliny hyaluronové a aplikací botulotoxinu.
  • Vzhledem k narůstajicím obtížím pacientů s chronickými bolestmi zad a kloubů se věnujeme i této oblasti, kde s úspěchem používáme injekční  terapii s kolagenem v kombinaci s aplikací rázové vlny Storz.

Pro běžné vyšetření ani akutní zákrok není nutné mít pro naši ordinaci doporučení od svého praktického lékaře. Chcete-li nás navštívit s problémem, který nemá akutní charakter, budeme rádi, pokud se nám ozvete a domluvíte se s námi na termínu, který Vám bude vyhovovat. Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým ordinace

Petr Mihola (lékař)
Martina Hotárková (sestra)

Smluvní pojišťovny

 

Image
Kontakt

E-mail
mihola@chiram.cz

Pevná linka
+420 491 483 382

Mobil
+420 776 154 559

Adresa ordinace
Havlíčkova 377, 549 31 Hronov

Ordinační hodiny

Pondělí
7:00 – 15:00

Úterý
7:30 – 15:00

Středa
13:00 – 17:00

Čtvrtek
7:30 – 15:00

Pátek
7:00 – 13:00

Smluvní pojišťovny

Všeobecná zdravotní pojišťovna - VZP
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - ČPZP
Vojenská zdravotní pojišťovna - VoZP
Odborová zdravotní pojišťovna - OZP
Zdrav. poj. Ministerstva vnitra -ZPMV
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda -ZP

© Copyright 2023. Náš web používá technické cookies. | Web vytvořen od JCweb.cz